Knight Online Usko Sitemiz - www.KoLogins.tr.gg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online Usko Sitemiz - www.KoLogins.tr.gg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Haftanın En İyi 3 Üyesi
  • feelme
En son konular
» SwordMT2 yeni nesil pwp server
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:48 pm tarafından ReaLs

» Elysion Ko -pwp nin yeni ismi !
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:42 pm tarafından LadyGia

» Exp zor İtemzor Dupe Fix. Elysion ko
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:41 pm tarafından LadyGia

» ELYSİON KO AÇILDI !
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:40 pm tarafından LadyGia

» Elysion ko
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:40 pm tarafından LadyGia

» süper SW ELYSİON KO !
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:39 pm tarafından LadyGia

» Elysion ko açıldı
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:39 pm tarafından LadyGia

» EN YENİ VE İYİ SW - ELYSİON KO !
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:38 pm tarafından LadyGia

» süper SW ELYSİON KO !
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:38 pm tarafından LadyGia

En iyi yollayıcılar
Edirnekaan22
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! EmptySonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Voting_bar2Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Empty 
Admin
Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! EmptySonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Voting_bar2Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Empty 
RLocksley
I3yKatLiam
LadyGia
kakalemefurk
aynen
osi007
noname
sral
RadyoTiryakim

istek Yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 161 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 2:06 am tarihinde online oldu.

Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !!

YazarMesaj
Edirnekaan22
LvL 70-80
LvL 70-80

Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Empty
MesajKonu: Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !!   Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !! Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 11:37 am

databaseye gel stored procedure yi aç oradan

ACCOUN_LOGIN ve myst_login procudelerini bul sil sonra query analyzer aç kn_online seç
alttaki kodları teker teker uygula

KOD:

CREATE PROCEDURE ACCOUNT_LOGIN
@AccountID varchar(21),
@Password varchar(13),
@nRet smallint OUTPUT
AS
delete from currentuser where straccountid = @AccountID

---Coded By ShellX---
declare @cnt BigInt
declare @nDays smallint

select @nRet = count(straccountid) from tb_user where straccountid = @AccountID

if @nRet = 0
begin
insert into tb_user (straccountid, strpasswd, strSocNo, idays) values (@AccountID, @password, 1, '6')
end

select @cnt = count(straccountid) from currentuser
select @nDays = count(nDays) from PREMIUM_SERVICE where straccountid = @AccountID

if @cnt > 40 and @nDays = '0'
begin
set @nRet = 0
end

if @cnt > 40 and @nDays = null
begin
set @nRet = 0
end

DECLARE @Nation tinyint
SET @Nation = 0
-- tid login method by samma 2004.02.24
DECLARE @pwd varchar(13)

SET @pwd = null

SELECT @pwd = strPasswd FROM TB_USER WHERE strAccountID = @AccountID
IF @pwd IS null
BEGIN
SET @nRet = 0
RETURN
END

ELSE IF @pwd <> @Password
BEGIN
SET @nRet = 0
RETURN
END

SELECT @Nation = bNation FROM ACCOUNT_CHAR WHERE strAccountID = @AccountID
IF @@ROWCOUNT = 0
BEGIN
SET @nRet = 1
RETURN
END
BEGIN
SET @nRet = 1
RETURN
END
BEGIN
SET @nRet = @Nation+1
RETURN
END
GO

KOD2:

CREATE PROCEDURE myst_login
@AccountID varchar(21),
@Password varchar(13),
@nRet smallint OUTPUT
AS
delete from currentuser where straccountid = @AccountID

---Coded By ShellX---
declare @cnt BigInt
declare @nDays smallint

select @nRet = count(straccountid) from tb_user where straccountid = @AccountID

if @nRet = 0
begin
insert into tb_user (straccountid, strpasswd, strSocNo, idays) values (@AccountID, @password, 1, '6')
end

select @cnt = count(straccountid) from currentuser
select @nDays = count(nDays) from PREMIUM_SERVICE where straccountid = @AccountID

if @cnt > 40 and @nDays = '0'
begin
set @nRet = 0
end

if @cnt > 40 and @nDays = null
begin
set @nRet = 0
end

DECLARE @Nation tinyint
SET @Nation = 0
-- tid login method by samma 2004.02.24
DECLARE @pwd varchar(13)

SET @pwd = null

SELECT @pwd = strPasswd FROM TB_USER WHERE strAccountID = @AccountID
IF @pwd IS null
BEGIN
SET @nRet = 0
RETURN
END

ELSE IF @pwd <> @Password
BEGIN
SET @nRet = 0
RETURN
END

SELECT @Nation = bNation FROM ACCOUNT_CHAR WHERE strAccountID = @AccountID
IF @@ROWCOUNT = 0
BEGIN
SET @nRet = 1
RETURN
END
BEGIN
SET @nRet = 1
RETURN
END
BEGIN
SET @nRet = @Nation+1
RETURN
END
GO

Bunu Yaptıktan Sonra Bir Deneyin Sorun Çözülmediyse Login Serverı Değiştirip Tekrar Bu İşlemi Yapın O Zaman Allah'ın İzniyle Kesin Çözülücektir

JaWs'a Sonsuz Teşekkürler Onun Sayesinde Çözdüm Bu Sorunu ve Hemen Paylaştım

İyi Ramazanlar
Not: 1.5 saat sonra sahura kalkıcaz

Sonunda İnvalid Pasword Hatasını Çözdüm ve Hemen Sizinle Paylaşıyorum !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Invalid Password Hatası :(
» Ai Server Connect Fail Hatasını Cözene Gmlık
» Uzun Ömürlü PwP Server Hemen BAŞLA