Knight Online Usko Sitemiz - www.KoLogins.tr.gg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online Usko Sitemiz - www.KoLogins.tr.gg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Haftanın En İyi 3 Üyesi
  • feelme
En son konular
» SwordMT2 yeni nesil pwp server
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:48 pm tarafından ReaLs

» Elysion Ko -pwp nin yeni ismi !
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:42 pm tarafından LadyGia

» Exp zor İtemzor Dupe Fix. Elysion ko
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:41 pm tarafından LadyGia

» ELYSİON KO AÇILDI !
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:40 pm tarafından LadyGia

» Elysion ko
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:40 pm tarafından LadyGia

» süper SW ELYSİON KO !
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:39 pm tarafından LadyGia

» Elysion ko açıldı
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:39 pm tarafından LadyGia

» EN YENİ VE İYİ SW - ELYSİON KO !
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:38 pm tarafından LadyGia

» süper SW ELYSİON KO !
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:38 pm tarafından LadyGia

En iyi yollayıcılar
Edirnekaan22
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen EmptyEbenezer Kapanıyor Yardım lütfen Voting_bar2Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Empty 
Admin
Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen EmptyEbenezer Kapanıyor Yardım lütfen Voting_bar2Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Empty 
RLocksley
I3yKatLiam
LadyGia
kakalemefurk
aynen
osi007
noname
sral
RadyoTiryakim

istek Yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 161 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 2:06 am tarihinde online oldu.

Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen

YazarMesaj
Edirnekaan22
LvL 70-80
LvL 70-80

Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Empty
MesajKonu: Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen   Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 11:33 am

Arkadaşlar Server ı açıorum ii güzel problem yok ama 5 10 dk geçtikden sonra ebenzer kendi kendine kapanıyor. Ebenezer bi problem var dicem Soacsv2 nin ebenezerini kullanıyorum diğer hiç bir db de yapmıyor Sadece Horozozy arkadaşımızın yayınladığı Ozzy Pk Db de yapıor Yardım edebilecek arkadaşlar Varsa Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.

5 10 dk sonra diğilde Herhangi bir monstera atak yapıldığında Ebenezer kapanıyor:S

Ebenezer Kapanıyor Yardım lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maradona Npc Ekleme Yardım Lütfen
» Ne yapdıysam Olmadı Oto Pacht . Yardım Lütfen
» Ftpopeneror HATASI :S LUTFEN YARDIM COZENE GMLİK VPS SERVERDE
» Kral /prize komutu yapınca Ebenzer kapanıyor
» Sorunsuz Server Files,Anti Cheat,X-Skip,Fix Ebenezer