Knight Online Usko Sitemiz - www.KoLogins.tr.gg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knight Online Usko Sitemiz - www.KoLogins.tr.gg

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Haftanın En İyi 3 Üyesi
  • feelme
En son konular
» SwordMT2 yeni nesil pwp server
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Şub. 04, 2011 4:48 pm tarafından ReaLs

» Elysion Ko -pwp nin yeni ismi !
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:42 pm tarafından LadyGia

» Exp zor İtemzor Dupe Fix. Elysion ko
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:41 pm tarafından LadyGia

» ELYSİON KO AÇILDI !
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:40 pm tarafından LadyGia

» Elysion ko
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:40 pm tarafından LadyGia

» süper SW ELYSİON KO !
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:39 pm tarafından LadyGia

» Elysion ko açıldı
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:39 pm tarafından LadyGia

» EN YENİ VE İYİ SW - ELYSİON KO !
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:38 pm tarafından LadyGia

» süper SW ELYSİON KO !
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:38 pm tarafından LadyGia

En iyi yollayıcılar
Edirnekaan22
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum EmptyÇok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Voting_bar2Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Empty 
Admin
Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum EmptyÇok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Voting_bar2Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Empty 
RLocksley
I3yKatLiam
LadyGia
kakalemefurk
aynen
osi007
noname
sral
RadyoTiryakim

istek Yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 161 kişi Çarş. Ağus. 02, 2017 2:06 am tarihinde online oldu.

Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum

YazarMesaj
Edirnekaan22
LvL 70-80
LvL 70-80

Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Empty
MesajKonu: Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum   Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 4:27 pm

Server Tanıtımı:

80 Lwle Baslıyosun Maradon Canavarların dan Herhangi Birinden 3 Tane Keserek 83 Lwl Oluyosun 83 Skilleri Çalışmaktadır.Diğer Serverlar Gibi Sorgusuz Sualsiz Banned Olma Denen Birşey Yok.Büfros Vardır.Lunar Savaşları Vardır.Oto Np Simqesi Vardır.Gradeler G5 dir Fakat Yakın Bir Sürede G1 Olacaktır.Serverin Acılıs Tarihi 29.Mayıs.2009dur.Yeni Server dır.Hile 0 Denebilecek Kadar Azdır.

İtemler:
İtemlerin Tümü Bankadadır A dan Z ye Kadar İtemler Bankada Mevcuttur.
Takılar +3 tür Fakat +4 de vardır Boslardan Düşmektedir.
Dragon Shell Büfros İtemleri Yeni Üsko Silahları Ve Kalkanları Mevcuttur.

Daha Fazla Bilgi İçin:Buyrun Wap Sitesine
85.153.30.75

Ip:85.153.30.75
Herkezi Bekliyoruz...

Çok Güzel Bir Server Herkezi Bekliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» EVET BEYLER GÜZEL 1 PK DRAGON BOŞTA
» Niltech PK ll YENİ AÇILDI ll DEDICATED SERVER 80/1 ll BUG SUZ SERVER SERVERİMİZ AÇILDI
» Server Yeni ! 212.175.84.57
» Eglenceli PVP server
» Eniyi PvP server